Nowa strona internetowa Klanad.pl

  15 stycznia, 2019

Nowy rok witamy nową stroną internetową drukarni Klanad. Jest nam niezmiernie miło, że możemy ją zaprezentować Państwu w tak szczególnym dla nas momencie, ponieważ w tym roku obchodzimy 25-lecie naszej firmy. Jakie zmiany wprowadziliśmy?

 

Mając na uwadze Państwa potrzeby oraz komfort, stworzyliśmy stronę, która jest łatwa w obsłudze i intuicyjna w nawigacji. Dzięki temu mają Państwo szybszy i szerszy dostęp do informacji na temat naszej drukarni oraz oferty.

 

Szatę graficzną zmieniliśmy na bardziej nowoczesną i dostosowaną do różnych urządzeń mobilnych. Dodaliśmy także formularze kontaktowe, dzięki czemu mogą się Państwo kontaktować z nami bezpośrednio przez stronę.

 

Zależało nam także na tym, aby przybliżyć Państwu naszą działalność, nie tylko tą związaną z poligrafią. Dlatego rozbudowaliśmy stronę dodając do niej nowe zakładki, a mianowicie:

 

  • studio graficzne – gdzie mogą Państwo zlecić naszym grafikom wykonanie projektu,
  • kariera – a na niej aktualne oferty pracy w naszej drukarni,
  • mecenat – ponieważ wsparcie dla lokalnych klubów sportowych jest dla nas bardzo ważne,
  • aktualności – tu będziemy publikować newsy na temat naszej działalności oraz przydatne artykuły eksperckie, w których podzielimy się z Państwem naszą wiedzą.