O firmie

Drukarnia Klanad istnieje na rynku od 1994 roku. Jesteśmy nowoczesną firmą poligraficzną, specjalizującą się między innymi w druku etykiet oraz opakowań.
W produkcji wykorzystujemy przede wszystkim technologię druku offsetowego arkuszowego oraz fleksograficznego na folii i laminatach. Jako jeden z liderów w regionie kujawsko-pomorskim oferujemy szeroki wachlarz usług poligraficznych i zapewniamy kompleksowe wykonawstwo, od projektowania poprzez doradztwo po wydruk i wysyłkę gotowego towaru.
Elastyczność

Dostosowujemy się do wymagań Klientów, wykorzystujemy niestandardowe rozwiązania.

Kompleksowość

Możemy zrealizować zamówienie kompleksowo, od projektu graficznego po wysyłkę wyrobu gotowego.

Doradztwo

Proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania cenowe i jakościowe.

Rozwój

Ciągle poszerzamy ofertę, inwestujemy w maszyny, prowadzimy badania.

Terminowość

Zamówienia zawsze realizujemy na czas, a niekiedy nawet „na wczoraj”.

Sprawny kontakt

Dbamy o dobre relacje z Klientami, szybko reagujemy na ewentualne zmiany i poprawki.

Klanad w liczbach

W czasie kilkunastu lat działalności zgromadziliśmy wiele cennych doświadczeń, zarówno na arenie polskiej, jak i międzynarodowej. Bierzemy udział w największych europejskich targach i konferencjach poligraficznych, systematycznie rozwijamy i powiększamy nasz park maszynowy. Stale poszerzamy naszą wiedzę i możliwości, aby móc realizować projekty zgodnie z aktualnymi, światowymi trendami w branży poligraficznej.

0 lat

na rynku

+ 0 mln

realizacji

0%

stałych klientów

+ 0

pracowników

Badania i rozwój


Istotnym czynnikiem, który umożliwia nam wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, są wewnętrzne i zewnętrzne prace badawczo-rozwojowe. Część z nich realizujemy przy współpracy z renomowanymi jednostkami badawczymi.

Efektem tych prac są innowacyjne rozwiązania, dzięki którym niebawem będziemy mogli oferować unikatowe usługi. Jedną z nich jest opracowana przez nas metoda umożliwiająca druk wypukły etykiet na folii BOPP o grubości zaledwie 30-35 mikronów. Technologia ta została zgłoszona do urzędu patentowego.

Jakość i odpowiedzialność


Klanad wdrożył i utrzymuje zintegrowany system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2015, a co za tym idzie cały proces produkcyjny jest na każdym etapie weryfikowany pod kątem stosowanych materiałów.

Ponadto z uwagi na dbałość o środowisko naturalne wykorzystywane przez nas surowce pochodzą z kontrolowanych źródeł, co zostało potwierdzone certyfikatem FSC® SGSCH-COC-070299, o numerze licencji FSC-C145140.

Nagrody i wyróżnienia


Jako drukarnia działająca od 25 lat na rynku poligraficznym możemy pochwalić się licznymi wyróżnieniami oraz nagrodami. W 2015 i 2016 roku jako jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce zostaliśmy laureatami rankingu Gazele Biznesu.

Od kilku lat dumnie wspieramy regionalne kluby sportowe, co zostało docenione przez lokalną społeczność, która kilkukrotnie uhonorowała nas statuetką Mecenasa Toruńskiego Sportu.

Na czym pracujemy


Maszyna fleksograficzna Gallus

Maszyna fleksograficzna Mark Andy P5

Maszyna cyfrowa arkuszowa Ricoh

Na czym pracujemy


Maszyna fleksograficzna Gallus

Maszyna fleksograficzna Mark Andy P5

Maszyna cyfrowa arkuszowa Ricoh

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami.

  Sekretariat
  sekretariat@klanad.pl
  Tel: +48 (56) 655 36 42

  Dział marketingu
  milena.cybulska@klanad.pl
  Tel: +48 534 110 862

  Dział handlowy
  m.chojnacki@klanad.pl
  Tel: +48 534 734 218

  Klanad sp. z o. o.
  ul. Grudziądzka 159D
  87-100 Toruń, Polska